Kontakt MPRI BIP MPRI
Jesteśmy deweloperem Twojego komfortu.

Aktualności

Oferta pracy

18.07.2017

OFERTA PRACY

Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. poszukuje kandydata/ki na stanowisko Specjalisty/ki ds. Nieruchomości
Liczba lub wymiar etatów: 1.
Miejsce wykonywania pracy: MPRI Sp. z o.o., ul. Wybrzeże Gdyńskie 27, 01-531 Warszawa

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad właściwą eksploatacją nieruchomości,
  • bieżący nadzór nad wykonywaniem umów najmu, dzierżawy,
  • sporządzanie rozliczeń z najemcami,
  • monitorowanie płatności czynszu i innych należności od najemców,
  • przygotowywanie okresowych analiz, zestawień, sprawozdań,
  • aktualizowanie ofert najmu,
  • sporządzanie wniosków do Zarządu,
  • kompletowanie dokumentacji prawnej wymaganej do zbycia, pozyskania, przekazania nieruchomości,
  • prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi,
  • rejestracja i archiwizacja dokumentów.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • minimum roczny staż pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel i Power Point),
  • bardzo dobra znajomość poczty e-mail Outlook,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
  • terminowość i dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i poszerzenie swoich kompetencji,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • pakiety medyczne.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  • CV i list motywacyjny,
  • oświadczenia kandydata/ki o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Oferty należy składać do dnia 01.08.2017 r. u Pani Dyrektor Katarzyny Potęgi w Biurze Zarządzania Nieruchomościami Miejskiego Przedsiębiorstwa Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. lub za pośrednictwem poczty elektronicznej k.potega@mpri.pl