Kontakt MPRI BIP MPRI
Jesteśmy deweloperem Twojego komfortu.

Nieruchomości komercyjne

Chcesz wynająć biuro lub lokal usługowy w Warszawie? Szukasz lokalu użytkowego położonego w atrakcyjnej dzielnicy? Interesuje Cię magazyn zlokalizowany blisko centrum? A może chcesz stać się posiadaczem gruntu w dobrej lokalizacji? Najlepsze adresy dla Twojego biznesu znajdziesz w ofercie MPRI!

Niezależnie od tego, czy chcesz rozwinąć swoją firmę czy też dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki na rynku pomożemy Ci wybrać nieruchomość odpowiednią do rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności. Zaproponujemy Ci sprzedaż interesującego Cię lokalu usługowego bądź użytkowego lub wynajem na dogodnych warunkach.

Oferujemy:
Magazyny usytuowane przy kluczowych arteriach miasta,
Place i grunty w dogodnym położeniu, powierzchnie usługowe blisko centrum,
Reprezentacyjne lokalizacje w dzielnicach Mokotów, Wola,
Optymalne warunki umów.

Nasze lokalizacje biur i lokali usługowych w Warszawie to oszczędność czasu dla Ciebie i Twoich klientów. Bliskość centrum to wygoda i prestiż Twojej firmy. Odpowiedni standard nieruchomości tworzy Twój wizerunek. Dobry adres to klucz do sukcesu w biznesie.
Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie lokale użytkowe [EA1] położone są na terenie Warszawy, blisko głównych szlaków komunikacyjnych miasta, co czyni je atrakcyjnymi zarówno dla początkujących, jak i prowadzących już działalność gospodarczą przedsiębiorców.

Wynajmując biuro z MPRI zyskujesz pewność, że Twój biznes będzie znajdował się pod dobrym adresem. Dogodne położenie lokalu użytkowego, pozwala zaoszczędzić czas przeznaczany na dojazdy i lepiej zorganizować pracę (np. transport czy załadunek określonych towarów). 

Skorzystaj z naszej oferty nieruchomości komercyjnych na wynajem lub stań się właścicielem lokalu, którego atrakcyjne położenie przyczyni się do Twojego biznesowego sukcesu!

MPRI – zasadzamy nieruchomości w najlepszych lokalizacjach. Zapoznaj się z naszą ofertą i pozwól rozkwitnąć swojemu biznesowi!
Zapraszamy do kontaktu!