Kontakt MPRI BIP MPRI
Jesteśmy deweloperem Twojego komfortu.

O MPRO

Oferująca m.in. biura na wynajem firma MPRO działa na terenie Warszawy od 1923 roku. Wtedy to na Mokotowie powstał Zakład Hodowli Roślin. Opowieść o tym, jak powstawało i rozwijało się MPRO wpisuje się w historię snutej od lat międzywojnia historii o Warszawie.

Działalność deweloperską MPRO rozpoczęło w 1997 roku, co pozwoliło wzbogacić świadczone dotychczas usługi o:
-przeznaczone na wynajem biura na terenie Warszawy,
-sprzedaż nowych mieszkań znajdujących się w centrum Warszawy, bądź w prestiżowych dzielnicach stolicy.

Nasze osiedla cechuje atrakcyjna lokalizacja i bliskość terenów zielonych, co podnosi wartość nieruchomości. Obecnie głównym aspektem naszej działalności jest:
-działalność deweloperska: budowa osiedli apartamentowych, obiektów biurowych i usługowych,
-wynajem nieruchomości własnych.

Zajmujemy się inwestycjami związanymi ze sprzedażą i wynajmem nieruchomości na terenie Warszawy. Świadczona przez nas sprzedaż nowych mieszkań to spełnienie Twojego marzenia o komfortowych, otoczonych zielenią czterech kątach.

W niedalekiej przyszłości planujemy powstanie nowych osiedli i biurowców, które zadowolą nawet najbardziej wymagających potencjalnych mieszkańców i przedsiębiorców.

Szukasz nowego mieszkania blisko centrum? Zastanawiasz się, gdzie w Warszawie otworzyć swój biznes? Poszukujesz biura na wynajem? Chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru, który spełni Twoje oczekiwania i wpisze się w profil prowadzonej przez Ciebie działalności.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź nasze biuro sprzedaży mieszkań w Warszawie! Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie nieruchomości mieszkalne czy biura na wynajem możemy Ci zaoferować. Poznaj zrealizowane przez nas inwestycje i znajdź nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelopera.

Skorzystaj z naszych usług i zaufaj tym, którzy najlepiej zatroszczą się o Twój komfort!
MPRO – wygoda i wyjątkowość na wyciągniecie ręki!