Kontakt MPRI BIP MPRI

Wyszukaj
nieruchomość

Zainwestuj w dobrą lokalizację dla biznesu

Szukasz atrakcyjnego adresu dla swojego biznesu?
Potrzebujesz lokalu użytkowego w Warszawie?
Chcesz zainwestować w zakup biura lub lokalu usługowego?
Mamy atrakcyjne działki i lokale biurowo - usługowe na sprzedaż.

 

Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią nieruchomości w Warszawie w atrakcyjnych lokalizacjach. Wybierz dobrą lokalizację dla swojego biznesu!


Oferujemy sprzedaż nieruchomości komercyjnych w Warszawie: 
 • w atrakcyjnym położeniu w otoczeniu zieleni i warszawskich parków

 • prestiżowe adresy w stolicy

 • z dobrą infrastrukturą miejską - blisko kluczowych tras, z dobrą komunikacją miejskąMPRI Sp. z o o oferuje działki pod zabudowę w prestiżowych dzielnicach Warszawy, a także lokale użytkowe w Warszawie.


Oferujemy lokale usługowe i biurowe na sprzedaż:  

 • w parkowych lokalizacjach,

 • na prestiżowych osiedlach apartamentowych (Mokotów, Wola)

 • blisko centrum

 • blisko metra


Prestiżowy adres Twojego biznesu to gwarancja pozyskania nowych klientów i cieszenia się korzyściami płynącymi z dobrej lokalizacji!

W ofertach Miejskiego Przedsiębiorstwa Realizacji Inwestycji znajdziesz lokal usługowy najlepiej dopasowany do charakteru Twojego biznesu, o interesującym Cię metrażu.

Zajmujemy się sprzedażą nieruchomości w Warszawie, kreujemy przestrzeń publiczną, zasadzamy nasze nieruchomości w najlepszych lokalizacjach.
 Niepowtarzalne lokalizacje i oferty jakich nie mają inni znajdziesz właśnie u nas.

Sprzedaż nieruchomości

Kupiecka 12 Warszawa, Białołęka Nieruchomość na sprzedaż:
prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Warszawie, przy ul. Kupieckiej 12, składającej się z działki ew. 14/21 z obrębu 4-07-02 o powierzchni 4 577 m², dla której prowadzona jest księga wieczysta KW nr WA3M/00501529/4.
Nieruchomość położona jest na osiedlu Żerań Wschodni, w sąsiedztwie Hal Targowych Marywilska 44 i odnogi Kanału Żerańskiego. Grunt zabudowany budynkiem o pow. użytkowej 551,32 m2. Działka gruntu obciążona jest służebnością przesyłu na rzecz Mazowieckiej Spółki Gazownictwa na czas nieoznaczony. W części budynku zlokalizowana jest stacja transformatorowa, zajmująca  powierzchnię 157,22 m2, nabywca będzie zobowiązany ustanowić nieodpłatną na czas nieoznaczony służebność przesyłu na rzecz obecnego właściciela sieci energetycznej (MPRI) oraz przejazdu i przechodu w celu umożliwienia dostępu do stacji transformatorowej. Część działki przy jej północnej granicy o powierzchni 13,22 m2 zajęta jest pod komorę przepompowni ścieków, nabywca zobowiązany będzie ustanowić nieodpłatną na czas nieoznaczony służebność przesyłu na rzecz obecnego właściciela sieci wodno-kanalizacyjnej (MPRI). Działka nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej.

Cena wywoławcza: 1 490 000,00 zł netto (plus VAT)
 
[201] Szczawa, powiat limanowski Szczawa Szczawa, województwo małopolskie, powiat limanowski, gmina Kamienica
Typ transakcji: sprzedaż
Typ: Nieruchomość zabudowana
Adres: Szczawa
Powierzchnia działki: o pow. 3 450 000 m²   (3,45 ha)
Cena wywoławcza: 245 000 zł nettoZapraszamy do składania pisemnych ofert na zakup:
 • nieruchomości położonej w Szczawie (gmina Kamienica, powiat limanowski, województwo małopolskie)
 • udziału w 318/1000 częściach prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej o pow. 3.47 ha, dla której prowadzona jest KW NS1L/00057835/3.
 • Nieruchomość tworzy 11 działek ewidencyjnych: 633, 655, 656/5, 656/6, 659/1, 659/3, 660/1, 660/2, 1512, 658/1, 658/4 z jednostki ewidencyjnej 120705_2 Kamienica o łącznej powierzchni 3,47 ha. Wg ewidencji gruntów drogi stanowią 0,47 ha, grunty zadrzewione i zakrzewione 0,18 ha, tereny pod zabudowę 0,64 ha. Pozostałe grunty sklasyfikowane są jako grunty orne. Na jednej z działek znajduje się budynek częściowo murowany, częściowo drewniany, parterowy o powierzchni zabudowy 110 m2 w złym stanie technicznym (do remontu). Przez nieruchomość przebiega sieć wodociągowa i kanalizacyjna oraz sieć energetyczna. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej.
 • Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Szczawy, w odległości 1 km od obiektów handlowych, w pobliżu ośrodków wypoczynkowych i orczykowego wyciągu narciarskiego. Większa infrastruktura społeczna znajduje się w Kamienicy – miejscowości gminnej oddalonej od nieruchomości o ok. 5,5 km. Odległość Szczawy od miasta powiatowego Limanowej wynosi ok. 25 km, od Krakowa ok. 70 km.
 • Szczawa, to miejscowość położona w dolinie potoku Głębiniec i rzeki Kamienica Gorczańska, pomiędzy pasmem Gorców i Beskidu Wyspowego. Stanowi doskonałą bazę wypadową w pobliskie góry. Miejscowość znana jest ze źródeł wód mineralnych mających właściwości lecznicze oraz z korzystnych warunków klimatycznych.
Cena wywoławcza: 245 000,00 zł (plus VAT),

Kontakt:
Grażyna Zielińska – Kubiak,
tel. 607 907 026,
e-mail: g.kubiak@mpri.pl