Kontakt MPRI BIP MPRI

Sprzedaż nieruchomości

Prowadzenie biznesu wymaga odpowiedniej przestrzeni we właściwie wybranym miejscu. Często to właśnie od dogodnej lokalizacji zależy powodzenie danego przedsiębiorstwa. Aby wybrać i nabyć lokal odpowiedni dla rodzaju prowadzonej działalności, wystarczy skorzystać z profesjonalnych usług MPRO.

Wśród bogatej palety ofert sprzedaży nieruchomości komercyjnych w Warszawie nietrudno znaleźć działki i lokale o zróżnicowanym metrażu i standardzie, odpowiednie do zagospodarowania pod dany typ działalności. Szeroki wachlarz lokalizacji lokali usługowych pozwoli wybrać najlepszą opcję dla własnego biznesu.

MPRO oferuje lokale użytkowe w Warszawie, w prestiżowych dzielnicach z dobrą siecią komunikacyjną i w konkurencyjnych cenach.
Bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzisz, oferty MPRO pozwolą Ci wybrać lokal usługowy w Warszawie, który będzie najlepiej dopasowany do swoich potrzeb.

Naszym klientom oferujemy działki pod zabudowę w atrakcyjnych lokacjach wśród zieleni i warszawskich parków oraz w otoczeniu kluczowych arterii miasta i węzłów komunikacji miejskiej.

Przedsiębiorcy mają również do wyboru korzystne oferty kupna lokali usługowych i lokali biurowych, w zależności od potrzeb. Usytuowane są one w prestiżowych osiedlach apartamentowych na Woli i Mokotowie, w pobliżu metra i z dobrym dojazdem do centrum miasta. Parkowe otoczenie podnosi wartość lokalu, a atrakcyjna lokalizacja podkreśla prestiż danego przedsiębiorstwa.

MPRO prowadzi bezpośrednią sprzedaż nieruchomości w Warszawie. Zakup nieruchomości komercyjnych to nie tylko szansa dla Twojego biznesu, ale także długoterminowa lokata kapitału.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze świadczonymi przez nas usługami!