Kontakt MPRI BIP MPRI
Jesteśmy deweloperem Twojego komfortu.

Sprzedaż nieruchomości

Prowadzenie biznesu wymaga odpowiedniej przestrzeni we właściwie wybranym miejscu. Często to właśnie od dogodnej lokalizacji zależy powodzenie danego przedsiębiorstwa. Aby wybrać i nabyć lokal odpowiedni dla rodzaju prowadzonej działalności, wystarczy skorzystać z profesjonalnych usług MPRO.

Wśród bogatej palety ofert sprzedaży nieruchomości komercyjnych w Warszawie nietrudno znaleźć działki i lokale o zróżnicowanym metrażu i standardzie, odpowiednie do zagospodarowania pod dany typ działalności. Szeroki wachlarz lokalizacji lokali usługowych pozwoli wybrać najlepszą opcję dla własnego biznesu.

MPRO oferuje lokale użytkowe w Warszawie, w prestiżowych dzielnicach z dobrą siecią komunikacyjną i w konkurencyjnych cenach.
Bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzisz, oferty MPRO pozwolą Ci wybrać lokal usługowy w Warszawie, który będzie najlepiej dopasowany do swoich potrzeb.

Naszym klientom oferujemy działki pod zabudowę w atrakcyjnych lokacjach wśród zieleni i warszawskich parków oraz w otoczeniu kluczowych arterii miasta i węzłów komunikacji miejskiej.

Przedsiębiorcy mają również do wyboru korzystne oferty kupna lokali usługowych i lokali biurowych, w zależności od potrzeb. Usytuowane są one w prestiżowych osiedlach apartamentowych na Woli i Mokotowie, w pobliżu metra i z dobrym dojazdem do centrum miasta. Parkowe otoczenie podnosi wartość lokalu, a atrakcyjna lokalizacja podkreśla prestiż danego przedsiębiorstwa.

MPRO prowadzi bezpośrednią sprzedaż nieruchomości w Warszawie. Zakup nieruchomości komercyjnych to nie tylko szansa dla Twojego biznesu, ale także długoterminowa lokata kapitału.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się ze świadczonymi przez nas usługami!